Кульковий радіальний однорядний закритий підшипник із двостороннім контактним ущільненням
Бренд: SKF
Країна виробництва: Швеція
25 x 47 x 12

Внутрішній діаметр — 25 мм, d
Зовнішній діаметр — 47 мм, D
Висота — 12 мм, B
Радіальний проміжок — нормальний (CN);
Сепаратор — сталевий;
Напрямок до сприйняття навантаження — радіальна;
Тип — кочення;
Номінальна динамічна вантажність — 11.9kN;
Номінальна статична вантажність — 6.55 kN;
Межа втомистої міцності — 0.275 kN;
Гранична частота обертання — 9 500 r/min;
Вага підшипника — 0,081 кг.
Ціна на 6005-2rsh найвища на ринку кулькопідшипників. Цей радіальний підшипник 180105 (6005-2RSH) — виріб найвищої якості преміумкласу, випущений шведською компанією SKF.
105 закритий підшипник вважається одним із найпопулярніших і використовується він дуже широко: в автомобілях, у сельхосптехніці, в електродвигунах, побутовій техніці й багатьох інших вузлах.
Сепаратор 6005-2RSH виготовлений з армованої сталі. Двосторонні контактні ущільнення з бутадіенакрилонітрильного каучуку (NBR) позначаються суфіксом RSH.
Підшипник 60052rsh skf змазується на весь термін експлуатації та не потребує додаткового технічного обслуговування.
Також часто застосовуються підшипники skf зі збільшеним радіальним проміжком C3, маркування підшипника з радіальним проміжком більше нормального — 6005-2RSH c3 (ISO).
Купити кульковий радіальний підшипник 6005 2rsh (180105) можна за допомогою кошика, оформивши замовлення онлайн, або ж зв'язавшись із менеджерами магазину Brendbearing щодня з 08.00 до 20.00 зручним способом:
Телефон: +38 (050) 817-94-80.
Viber:+38 098 76 467 89 .
Telegram: +38 050 817 94 80.
Під час оформлення замовлення або купівлі 6005-2RSH до 15.00 відправлення відбувається на день замовлення, після 15.00 — наступного дня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіальний зазор | CN (Нормальний) |
| Форма внутрішньої обойми | Циліндрична |
| Вид підшипника | Кочення |
| Стан | Нове |
| Матеріал захисних шайб | 2RS / Резина |