Кошик
343 відгуків
Viber +380508179480  
Бренд Підшипник
Контакти
БрендПідшипникОлександр
Луцьк, Україна
+380 (50) 817-94-80
+380 (98) 764-67-89
+380506285714+380506285714

Підшипники SKF

Підшипники SKF

Корпорація SKF - одна з найбільших машинобудівних компаній, що випускають підшипники, системи змащування та іншу продукцію для промисловості. Оригінальні підшипники цього бренду розробляють і виробляють в декількох десятках держав.

Вироби фірми SKF користуються величезним попитом, так як поєднують в собі прекрасні технічні характеристики і доступну вартість.

Каталог SKF

Корпорація пропонує замовникам безліч видів підшипників з різними типорозмірами і технічними показниками для вирішення різноманітних завдань.

Каталог SKF містить наступні види виробів:

 • Роликові підшипники: від конічних і голчастих до сферичних і тороїдальних.
 • Кулькові підшипники: від радіальних, корпусних і наполегливих до радіально-упорних і самовстановлюються.
 • Ролики опорні.
 • Підшипники ковзання.
 • Прецизійні: від циліндричних до радіально-упорних.

Каталог підшипників SKF постійно поповнюється новими виробами.

Варто відзначити і SKF Explorer - лінійку підшипників кочення, які стали випускати кілька років тому. До її складу входять відразу кілька категорій, серед яких: радіальні, радіально-наполегливі, конічні циліндричні, тороїдальні та сферичні. Дана лінійка продукції широко поширена в багатьох галузях промисловості.

Позначення підшипників SKF

Компанія SKF використовують буквено цифрову систему позначення підшипників складається з:

 • основного позначення;
 • префікса;
 • суфікса.

Також в позначенні можуть бути використані роздільники:

 • пробіл;
 • коса риска;
 • дефіс.

Приклади позначення підшипників SKF

Підшипник SKF: область застосування

Область використання підшипників SKF досить широка. Вони застосовуються в металургійній галузі, при виробництві будматеріалів, холодильного обладнання, в харчовій промисловості, нафтогазовому комплексі, верстатобудуванні, оборонної галузі і так далі.

Перш ніж розглядати каталог, що містить різні види підшипників SKF - потрібно звернути увагу на область застосування, використовуваний тип мастила, параметри робочої температури обладнання, де в майбутньому будуть використовуватися SKF вироби, а також вимоги по техобслуговуванню на виробництві.

Всі підшипники бренду SKF виготовляються з особливо міцної сталі, яка проходить ряд етапів термічного ущільнення, за рахунок якого поліпшуються експлуатаційні характеристики і купуються переваги, які відрізняють продукцію фірми SKF від інших.

Переваги підшипників SKF

Як показали численні тести та відгуки замовників, які використовують підшипники SKF - вони відрізняються від інших моделей комплексом переваг, серед яких: зниження вібрації обладнання при роботі, збільшення терміну експлуатації в екстремальних умовах навантаження і зниження коефіцієнта тертя.

Крім цього, підшипник СКФ дозволяє знизити шум працюючого обладнання, що запобігає теплової нагрівання, знижує кількість використовуваної мастила і підвищує динамічну вантажопідйомність.

Також їх використання знижує забруднення поверхні вузлів і деталей, зменшує виробничі витрати на техобслуговування, збільшує ККД і міжремонтний інтервал, а також підвищує потужність обладнання.

За рахунок вищевказаних переваг дані підшипники і користуються підвищеним попитом у безлічі компаній у всіх державах. Як не дивно, але в цьому є і певний мінус: у продажу з'явилася велика кількість контрафактної продукції під брендом SKF. Недобросовісні постачальники пропонують онлайн каталог СКФ, що містить неякісний товар. Тому ми рекомендуємо купувати підшипники цього бренду виключно у надійного постачальника, що має хорошу репутацію і поважає своїх клієнтів.

Де купити оригінальні підшипники SKF?

Повний асортимент оригінальної продукції розміщений на сайті нашого інтернет-магазину - brend-podshipnik.com.ua

Тільки ми пропонуємо онлайн каталог СКФ за найбільш вигідними цінами в Україні. Ми реалізуємо виключно оригінальні підшипники SKF і гарантуємо, що кожен виріб з нашого асортименту відповідає всім встановленим вимогам до подібної продукції.

Каталог подшипников SKF постоянно пополняется новыми товарными единицами отличного качества. Представленный в нашем магазине онлайн каталог продукции от производителя SKF дает возможность каждому покупателю выбрать для себя нужные запчасти, а наши менеджеры помогут клиенту подобрать подшипник по размерам.

Мы уверенны, что наша цена подшипников SKF устроит каждого покупателя. Полный каталог подшипников по самой оптимальной стоимости - только в brend-podshipnik.com.ua. Доставляем товар по всем областям Украины.

Нужны недорогие и качественные подшипники фирмы SKF? Оформляйте заявку на нашем сайте!

Інші статті
 • Німецькі підшипники FAG
  Німецькі підшипники FAG
  Концерн FAG один з найбільш успішних виробників підшипників і супутніх товарів. Підшипники бренду FAG мають бездоганну репутацію завдяки своїй довговічності, надійності і якості.
  Повна версія статті
 • Польські підшипники CX
  Польські підшипники бренду CX досить відомі і користуються величезним попитом серед споживачів. У каталог бренду входить понад 5 тисяч різних типів і видів товарів.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner