Розміри, мм : 90 х 160 х 32,5

Виробник - Китай NT
ГОСТ - 7218 ;
ISO/DIN - 30218 ;
| Внутрішній діаметр (d) | 90 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Висота (Т) | 32,5 мм |
| Ширина зовнішнього кільця (В) | 26 мм |
| Ширина внутрішнього кільця (с) | 31 мм |
| Маса підшипника (m) | 2,52 кг |
Ціна і виробник
Ціна на роликовий конічний підшипник 30218 ( 7218 ) залежить від виробника і якості виробу. При невеликих обертах і неважких навантаженнях - дешеві підшипники китайського виробництва цілком справляються зі своєю роботою. Якщо ж потрібні вироби найвищої якості, в нашому каталозі представлено широкий спектр аналогів роликових конічних підшипників більш якісних брендів.
Підшипник 30218 вважається одним з найпопулярніших і застосовується дуже широко в сільському господарстві, автомобільної та аерокосмічної промисловості, важкої вантажної техніки і верстатах. Конкретно використовується в автомобільних маточинах, в двигунах, в паливних насосах, кулачкових валах, а також інших вузлах і агрегатах.
Працюють при температурах від -30 ° C до +120 ° C.
Установка радіально-упорних конічних підшипників 30218 (7218) проводиться, в більшості випадків, попарно в дзеркальному відображенні з регулюванням по осі.
Купить конический роликовый подшипник 7218 аналог 30218 можно с помощью корзины, оформив заказ онлайн, или же связавшись с менеджерами магазина Brendbearing ежедневно с 08.00 до 20.00 удобным способом:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сепаратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Форма тіла кочення | Ролик |