Роликовий конічний однорядний підшипник
Розміри, мм : 80 х 140 х 28,25

Виробник - Китай NT
· ГОСТ - 7216 ;
· ISO/DIN - 30216 ;
| Внутрішній діаметр (d) | 80 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 140 мм |
| Висота (Т) | 28,25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця (В) | 22 мм |
| Ширина внутрішнього кільця (с) | 26 мм |
| Маса підшипника (m) | 1,670 кг |
Ціна і виробник
Ціна на роликовий конічний підшипник 30216 ( 7216 ) залежить від виробника і якості виробу. При невеликих обертах і неважких навантаженнях - дешеві підшипники китайського виробництва цілком справляються зі своєю роботою. Якщо ж потрібні вироби найвищої якості, в нашому каталозі представлено широкий спектр аналогів роликових конічних підшипників більш якісних брендів.
Підшипник 30216 вважається одним з найпопулярніших і застосовується дуже широко в сільському господарстві, автомобільній та аерокосмічній промисловості, важкій вантажній техніці та верстатах. Конкретно використовується в автомобільних маточях, двигунах, паливних насосах, кулачкових валах, а також інших вузлах і агрегатах.
Працюють при температурах від -30°C до +120°C.
Установка радіально-упорних конічних підшипників 30216 (7216) проводиться в більшості випадків попарно в дзеркальному відображенні з регулюванням по осі.
Купити конічний роликовий підшипник 7216 аналог 30216 можна з допомогою корзини, оформивши замовлення онлайн, або зв'язавшись з менеджерами магазину Brendbearing щодня з 08.00 до 20.00 зручним способом:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28.75 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сепаратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма тіла кочення | Ролик |
| Стан | Нове |