
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Вид ремня | Клиновий |
| Висота ременя | 11 мм |
| Мінімальний діаметр шківа | 112 мм |
| Ширина ремня | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Профіль | B (17x11) |
| Довжина, Li | 1707 мм |
| Стан | Нове |
| Довжина, Lа | 1776 мм |
| Довжина, Lw | 1750 мм |